Viktorčin blog

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!
Balení
Milujeme perfektní a praktická balení. Stejně jako VY. Všechny objednávky už od prvního dne balíme do dárkových obalů, které podtrhují kouzlo kalhotek Victoria's Secret a PINK.
Zajímavosti z Viktorky
5 zajímavostí z kalhotkového světa. Víte třeba, že všechny kalhotky, které prodáváme, testujeme mechanickým praním a sušením?
5 let online!
Od otevření Viktorky už uběhlo 5 roků. Pojďme společně zavzpomínat na milé a zásadní okamžiky.
Tipy pro muže na dárky pro všechny své ženy
Milí Pánové, tento článek je určený výhradně Vám. My víme, že chcete, aby byly všechny Vaše ženy šťastné. My Vám pomůžeme. Tady je pár rad, jak si to udělat jednoduché a přitom pod stromečkem zabodovat prvotřídním darem. 
Sušenky
Dneska už asi považujete za běžné při příchodu na web souhlasem odstranit lištu s oznámením o používání cookies. Ale co jsou ty cookies? Jsou Vám k něčemu dobré? Nebo snad slouží jen obchodníkům, aby zvýšili prodej? 
Tvar postavy rozhoduje!
Jaký typ postavy máte a jaké kalhotky podle toho vybrat? Jste hruštička, dýně nebo jablíčko? Jak svůj typ rozeznat a jak s tím nejlépe naložit se dočtete v tomto článku.
Holky z Viktorky
Jak vznikla Viktorka a kdo jsou Holky z Viktorky, které ji provozují? Celý Viktorčin příběh se dočtete v blogu.
Na co dávat pozor při výběru kalhotek
Hledáte perfektní kalhotky a nedaří se Vám to? Máme pro Vás pár tipů, jak na to. Většina žen věnuje čas výběru podprsenky, co se týče kalhotek, vybíráme pouze očima - kupujeme si kalhotky, které se nám líbí. To ovšem nemusí být ta nejlepší strategie. 
Střihy kalhotek
Není to žádná veliká věda. Stejně jako každý z nás rozezná tílko od roláku, není těžké rozeznat tanga od bikin, které se v Česku vžily pod pojmem "klasické kalhotky". Generálně můžeme konstatovat, že střih rozeznáme podle množství materiálu a tedy podle míry zakrytí.
Tanga nebo ne?
Lidé se stejně jako v mnohých jiných otázkách i v otázce, jestli tanga ano nebo ne, rozdělují na dva nesmiřitelné tábory. My si myslíme, že každý střih kalhotek má své opodstatnění a praktický účel.