Na co dávat pozor při výběru kalhotek

Na co dávat pozor při výběru kalhotek

Většina žen věnuje čas výběru podprsenky, co se týče kalhotek, vybíráme pouze očima - kupujeme si kalhotky, které se nám líbí. To ovšem nemusí být ta nejlepší strategie. 

Jak tedy vybrat kalhotky tak, aby opravdu padly? Vždycky dávejte pozor na následující faktory:

1. Velikost

Nejlépe vypadají kalhotky, které dobře padnou, ať už je Vaše postava či velikost jakákoliv. Velké kalhotky Vám kila neubírají, ba naopak. Stejně tak je tomu i s kalhotkami příliš malými - zaříznou se, což nevypadá dobře ani ve velikosti S. V Tabulce velikostí najdete přesné rozměry i návod, jak se nejlépe změřit. 

2. Barvu a vzory

Barvy a vzory mohou výrazně dopomoci k formování postavy. Geometrické vzorky a drobné puntíky opticky zmenšují, stejně tak svislé pruhy. 

3. Střih nohaviček

Dávejte si pozor, aby se Vám okraje kalhotek v oblasti zadečku, třísel a sedu nikdy nezařezávaly. Je to nejenom neestetické, ale také nezdravé. Pomohou Vám nohavičky zakončené jemnou krajkou nebo bezešvé prádlo. Nohavičky můžete využít ve Váš prospěch - dobře padnoucí nohavičky opticky zůží Vaše nohy, poskytnou podporu bokům a zadečku a odvedou pozornost. 

4. Krajky a volány

Krajka, volánky, výšivky, mašle i různé aplikace na sebe přitahují pozornost. Je tedy dobré si uvědomit, že tyto ozdoby strhávají oko pozorovatele na partie, kde jsou umístěny - máte-li tedy například větší zadeček a vezmete si kalhotky s volánky v zadní části, Váš zadeček bude vypadat ještě větší. 

Dobře umístěná mašlička umí plochu rozdělit a opticky zmenšit či tvarovat. 

5. Tvar Vašich stehen

V případě, že jsou Vaše stehna vpředu kulatá, máte výrazný přední stehenní sval, Vaší postavě nebudou lichotit kalhotky s přední nohavičkou. Oblá stehna není třeba překrývat, nohy tak budou vypadat výrazně kratší a robustnější. Ženy a dívky s kulatými stehny by v kalhotkách měly ukázat stehno až do nejužšího bodu ve výši těsně pod kyčlí. Můžete volit kalhotky vpředu výrazně vykrojené s větším množstvím materiálu v oblasti zadečku.  

Perfektně padnoucí prádlo Vám umožní být sebevědomou a šťastnou ženou každý den. 


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!