Košík 0

Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží je snadné. Pošlete ho bez obav a vysvětlování na adresu

Anna Dostal - Viktorka v Praze
U Akademie 283/1
170 00 Praha

 

Zboží prosím vracejte do 14ti dní od převzetí.  

Ke zboží prosíme přiložte vyplněný formulář Vrácení zboží, který byl součástí Vaší objednávky. Je to důležité zejména kvůli číslu účtu, kam Vám budeme vracet peníze. 

V případě, že se rozhodnete pro vrácení vybraných kousků, není třeba zboží zasílat s obaly. Pouze prosíme neodstraňujte visačky. 

Některé modely kalhotek nemají od výrobce tyto visačky nastřelené, aby nedošlo k poškození citlivějších materiálů. Proto i my dodáváme některé modely kalhotek bez visačky. Takové kalhotky je samozřejmě též možné vrátit. 

Prosíme, abyste měli na paměti, že z hygienických důvoů není možné vracet zboží, které bylo vidětelně použito. Děkujeme za pochopení. 

Výměna zboží

Výměnu zboží přímo nenabízíme, protože naše nabídka se rychle obměňuje a my nemůžeme zajistit dostupnost modelů. Pokud máte o výměnu zájem a ideálně produkt vidíte jako dostupný na našem webu, napište nám, uděláme, co bude v našich silách, abychom Vám obstaraly vybrané perfektní prádlo. 

Vada při doručení

Je naší povinností zajistit, že zakoupené zboží je při jeho doručení ve shodě s kupní smlouvou, zejména že je bez vad.

Pokud máte podezření, že se zboží poškodilo během přepravy, prosím zašlete nám fotografii balíku i poškozeného zboží na email info@viktorkavpraze.cz. Díky tomu můžeme jednat s dopravcem a zlepšovat naše služby. Vrátíme Vám samozřejmě plnou uhrazenou cenu zboží, a to i včetně poštovného, pokud bylo Vámi hrazeno.

Prosím prohlédněte zboží při jeho převzetí. Pokud zjistíte poškození, prosím pošlete nám nepoužité zboží zpět spolu s vyplněným formulářem Vrácení zboží a my Vám dodáme jiný bezvadný výrobek nebo vrátíme peníze, určitě se domluvíme.

Reklamace zboží

Uplatnit reklamaci je snadné. Vyplňte prosím formulář Reklamace přiložený k Vaší objednávce a odešlete jej i se zbožím na adresu 

Anna Dostal - Viktorka v Praze
U Akademie 283/1
170 00 Praha

 

Garantovaná záruční doba je 24 měsíců.

Reklamace bude vyřízena co nejdříve to bude možné, nejpozději do 30 dnů ode dne přijetí reklamace.

V případě zjištění neodstranitelné vady zboží bude toto zboží vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená celá cena zboží zpět.

Vybraný způsob vyřízení reklamace (vrácení peněz/výměna/sleva) a další náležitosti uvádějte ve formuláři Reklamace.

Zboží uhrazené zcela nebo zčásti dárkovým poukazem nebo slevovým kupónem může být pouze vyměněno za jiné zboží dle dohody.

Pokud bude reklamace vyřízena výměnou vadného zboží za zboží bez vady, začne běžet záruční doba znovu od převzetí nového zboží.  

Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého uplynula záruční doba. Nebude-li reklamace uznána, zašle prodávající zákazníkovi reklamované zboží zpět.

Reklamace zboží a vrácení zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele.

 

V Praze, 01.09.2020
Viktorka v Praze