Nakupování u Viktorky

Jsme moc rády, že jste si k nám našli cestu. My jsme Holky z Viktorky, Anička a Saša. Milujeme kalhotky Victoria's Secret a PINK a známe je dokonale. Jsou kvalitní, dobře střižené, vypadají božsky a dají se prát v pračce.

Viktorka je český online obchod s originálními kousky značek Victorias's Secret a PINK. Viktorka je na trhu už od roku 2016. Cílem Viktorky je dopřát Vám pohodlný nákup perfektního zboží.

Bez Vás byto nešlo. Ať už jen brouzdáte kolem nebo jste tu stálým hostem, vítejte. 

❤️ Kdy se můžu těšit na objednané kousky?

‼️Aktuálně máme prázdniny. Objednávky přijaté od 01.07. 2023 do 31.08. 2023 budou vyřízeny dle domluvy. ‼️ Všechno zboží máme skladem. Rychlost odeslání závisí na naší vytíženosti. Další informace o doručování zboží objednaného u Viktorky najdete na stránce Doručení a platba.

❤️ Jaká je cena doručení?

Všechny objednávky doručujeme prostřednictvím Zásilkovny, cena doručení je 80,- na výdejnu nebo do boxu a 120,- až k Vám domů. Všechny informace o doručování zboží najdete na stránce Doručení a platba.

❤️ Jak je to s platbou?

U Viktorky si můžete vybrat, jestli zaplatíte převodem na účet předem nebo na dobírku při převzetí. Všechny informace o platebních možnostech najdete na stránce Doručení a platba.  

❤️ Co když kalhotky nesedí?

Zakoupené zboží můžete bez obav a vysvětlování vrátit čtrnáct dní od jeho převzetí. Naším cílem je, aby naše zákaznice nosily kousky od Viktorky s potěšením a radostí, považujeme za samozřejmé umožnit Vám vyměnit či vrátit kousky, se kterými nejste 100% spokojené.

Některé modely kalhotek nemají od výrobce nastřelené cedulky, aby nedošlo k poškození citlivějších materiálů, proto i my dodáváme některé modely kalhotek bez visačky. Takové kalhotky je samozřejmě též možné vrátit.

Všechny podrobnosti o vrácení zboží se dozvíte na stránce Vrácení zboží / Reklamace.

❤️ Co když nepřevezmu objednanou zásilku?

To se samozřejmě může stát. V takovém případě nás prosím kontaktujte, abychom věděly, z jakého důvodu nebyla zásilka vyzvednuta. Pokud zásilku nepřevezmete a nebudete s námi ani v kontaktu, při případné další objednávce bude nutné tuto uhradit oproti zálohové faktuře ještě před jejím odesláním. 

❤️ Dárkové balení každé objednávky je samozřejmost! 

Všechny Vaše objednávky s láskou balíme do dárkových pytlíčků. Každý kousek od Viktorky je tedy sám o sobě dárkem. 

V balíčku s Vaší objednávkou nejsou cenovky ani faktura.

❤️ Všechny modely před uvedením do nabídky testujeme.

Vybíráme pro Vás pečlivě ty nejhezčí kousky a každý model před jeho uvedením do prodeje testujeme, abychom se na vlastní kůži přesvědčily o jeho pohodlí a kvalitě. Součástí testování kousků není "pouhé" nošení, ale také opakované praní. 

❤️ Jak vybrat správný střih a velikost?

U Viktorky najdete zajímavé informace, rady a typy, třeba blog Střihy kalhotek, Tvar postavy rozhoduje nebo Na co dávat pozor při výběru kalhotek

Samozřejmostí jsou tabulky velikostí kalhotek s návodem, jak se správě změřit.

Pokud si přesto nejste jistí, jakou velikost zvolit, napište nám, všechno zboží dobře známe a rády Vám poradíme.

❤️ Viktorka šetří lesy! 

S ohledem na ochranu životního prostředí jsme se rozhodly nahradit "klasické" papírové faktury těmi elektronickými. Pár chvil po zadání objednávky obdržíte fakturu za zboží na Vámi uvedený email. 

❤️ Je nabízené zboží originální?

Ano, všechny kousky, které Viktorka nabízí, jsou originální. Zboží odebíráme přímo z centrálního skladu společnosti Victoria's Secret v Kalifornii.

❤️ Pracujeme na rozšíření stávající nabídky.

Nepřestáváme pracovat na vylepšování obchodu po všech stránkách. Stále pro Vás hledáme ty nejlepší kousky z nabídky VS a PINK.

❤️ Rády o Vás uslyšíme!

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám, rády o Vás uslyšíme. Přijímáme i individuální objednávky. Ať máte jakékoliv přání, dotaz či připomínku, neváhejte se na nás obrátit.

 

Holky z Viktorky

Nejlepší kalhotky na světě.

Kalhotky Victoria's Secret a PINK, originál rovnou od výrobce z USA.