Tvar postavy rozhoduje!

Tvar postavy rozhoduje!

Když poznáte a znáte svůj tvar postavy, bude pro Vás jednodušší vybrat padnoucí střih jakéhokoliv oblečení, kalhotky nevyjímaje. 

Jablko - menší kulatá prsa, výrazné bříško a užší boky

Pokud je Vaše postava neširší v oblasti pasu a ramenou, kila navíc se Vám ukládají především v oblasti bříška a Vaše prsa a boky jsou v porovnání s pasem užší nebo stejně široké - jednotlivé míry se neliší více než o 15 centimetrů, patříte mezi ženy s postavou typu jablíčka.

Majitelkou stejného typu postavy je například sexy herečka Eva Longoria, spisovatelka Halina Pavlowská či herečka Kate Winslet. 

Jaké kalhotky vybrat? Jablíčkům sluší kalhotky, které stahují pas a opticky rozšiřují boky. Dobře Vám poslouží kalhotky typu cheeky nebo cheekster s pružnou krajkou v pase, zaoblí a zdůrazní Vaše křivky, díky pružné krajce se nebudou nepříjemně zařezávat v oblasti bříška a boků.

Slušet Vám budou i kalhotky s volánky nebo řasením na zadačku. Stejně tak budou Vaší postavě lichotit hladké kalhotky bez okrajových švů (řezané laserem) a kalhotky se zvýšeným pasem a se stahovacím efektem. Pro zúžení pasu jsou vhodné také korzety všeho druhu nebo dnes moderní stahovací košilky či celé overaly. Vyvarujte se kalhotkám typu G-string.

Hruška - uzská ramena a pas, kyprý zadeček

Pokud je Vaše horní polovina těla drobnější ve srovnání s Vašimi dolními partiemi, patříte mezi ženy s postavou tvaru hruštičky. Typická jsou úzská ramena, menší prsa a útlý pas přecházející v plný zadeček a kyprá stehna.

Známou majitelkou tohoto typu postavy je muži milovaná zpěvačka a herečka Jennifer Lopez či herečka Sandra Bullock.

Jaké kalhotky vybrat? Hruštičkám skvěle padne střih, který zakryje část zadečku a opticky ho zúží a případně pozvedne, skvěle k tomu poslouží kalhotky s prostřihy nebo dvojitým pasem či rafinovanou kombinací látek. Hruštičkám doporučujeme sáhnout po střihu bikini, hipphugger a také cheeky v hladkém jednobarevném provedení. 

V případě barevného prádla vybírejte drobné vzory. Stejně dobře Vám poslouží i tanga, volte raději ty s nízským sedem (vyšší sed opticky zvětší Váš zadeček a boky). Pokud jako žena hruštička přeci jen toužíte po krajkovém prádle, vyhněte se volánkům, mašlím především v oblasti boků a vzorům s velkými motivy. 

Chilli paprička - ramena, pas a boky bez velkých rozdílů

Jestliže je Vaše postava v oblasti ramen, pasu i boků přibližně stejně široká - s rozdílem maximálně 20ti centimetrů, Váš hrudník spíše užší a případná přebytečná kila Vás nejvíce trápí v oblasti boků, bříška a hýždí, patříte do nejpočetnější skupiny žen s postavou tvaru chilly papričky.

Majitelkami stejného tvaru postavy jsou například herečky Cameron Diaz, Nicole Kidman či topmodelka Naomi Campbell.

Jaké kalhotky vybrat? Chilli papričkám sluší kalhotky, které opticky zvýrazní boky. Doporučujeme sáhnout po typech tanga a G-string, ideálně s vyšším sedem, který podtrhne délku nohou. Stejně tak Vám dobře sednou cheeky a hipphuggers s vyšším sedem.

Můžete sáhnout po kalhotkách s výrazným větším vzorem, prostřihy a rafinované kombinace různých materiálů mohou pomoci k rozšíření či zůženi v těch správnyých místech. 

Máslová dýně - jinak řečený tvar přesýpacích hodin

Pokud je obvod Vašeho hrudníku srovnatelný s obvodem boků a Váš pas je výrazně užší, patříte mezi skupinu žen s typem postavy Máslové dýně, který je obecně znám pod pojmem přesýpací hodiny.

Hrdou majitelkou postavy tvaru přesýpacích hodin je například svůdná herečka Scarlett Johansson.

Jaké kalhotky vybrat? Dýničkám sluší kalhotky, které podtrhnou ženské tvary jejich postavy, schovají část většího zadečku a zdůrazní vosí pas. K tomu účelu skvěle poslouží kalhotky střihu bikini, cheekster a cheeky, výše sedu záleží na tvaru Vašeho bříška a stehen, kalhotky s výrazně vykrojeným vyšším sedem opticky prodlouží Vaše nohy a zdůrazní pas. Pokud budete volit kalhotky s nohavičkou, zvolte raději ty laserem střižené nebo zakončené krajkou.  


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!