Nový web, stará dobrá Viktorka

Nový web, stará dobrá Viktorka

Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců.

Doufáme, že si Viktorku díky novému vytuněnému vizuálu trošku víc užijete. 

Co se změnilo? 

Vlastně všechno vypadá trošku jinak, ale uvnitř je to v podstatě stejné. Jako když si Váš dlouholetý partner obstará nové džíny, které mu fakt sedí. Máme trošku víc obrázků i textu na první stránce, dáváme Vám víc informací hned na úvod. 

Vylepšily jsme filtry pro hledání specifických produktů, nabídku můžete filtrovat nejen podle velikosti, ale i dle ceny, výrobce a dostupnosti.

Stránka s produktem je pestřejší a nabízí víc informací než dřív. 

Co se změnilo zásadně je naše adresa - z Prahy jsme se přesunuly na ves, na Novou Ves 3 u Děkova ve středočeském kraji. Díky tomu máme větší sklad a menší náklady a víc prostoru na práci. 

Taky jsme zrychlily dobu odeslání na parádní dva dny. Vaše oblíbené kalhotky k Vám teď dorazí dřív, než kdy předtím.

Samozřejmě na visuálu webu dál pracujeme, můžete se těšit na další vychytávky.

Užijte si Viktorku v novém kabátě!


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!