Holky z Viktorky

Holky z Viktorky

Kalhotky od Viktorky kupujete už 4 roky a my Vám za to děkujeme. My jsme Holky z Viktorky. 

Viktorka se zrodila z touhy tehdy ještě slečny Aničky nakupovat na českém trhu kalhotky od značek Victoria's Secret a PINK. Na českém webu, bez čekání na zboží a napínavého procesu clení. V té době existoval jeden významný prodejce a pár menších obchodů, kde bylo možné tohle zboží objednávat, ale celkový zážitek z nákupu nebyl valný.

Anička v té době pracovala v rodinné firmě ABUDE s celkem širokým spektrem projektů, které měly společný jeden atribut - online provoz.

A tak se stalo, že se Anička dohodla se svým tehdejším partnerem, dnes již manželem Davidem, že do portfolia pražské společnosti zařadí nový projekt - Viktorku. 

Přípravy obchodu před spuštěním zabraly asi 5 měsíců a účastnily se jí v první fázi především holky z jiných projektů firmy, které kalhotky testovaly a pomáhaly Aničce s výběrem první kolekce. Tato fáze byla rozhodující a dlouhá. Rychle se ukázalo, že většina z nás už má v šuplíku nějaké ty kousky od VS a PINK - ze zahraničí, z českých přeprodejů. Takže jsme s testováním a výběrem vlastně nezačínaly od nuly. A čas taky ukázal, že jsem nevybraly špatně - asi polovina modelů, se kterou jsme šli koncem léta 2016 online se stále prodává - u Victoria's Secret i u nás. Jedním příkladem za všechny jsou bezešvá tanga No Show Thong Panty, které jsme při otevření nabízeli ve 2 barvách a máme je skladem i teď. 

Velikou roli sehrála paní Účetní, která je dlouholetým středobodem a ceněným diamantem firmy. Pak přišly na řadu modelky. A portože žádná z nás neměla odvahu fotit na sobě kalhotky nebo plavky, konec konců jsem parta holek od počítače (dřív od telefonu), tak jsem všemožně vybarterovaly spolupráce s kamarádkami a známými krasavicemi a od nich dostaly další rady a postřehy. Máme tu fotografku s celým ancámblemlem holek, co svítí a mažou zadečky leskem.  

Pod Aniččinou taktovkou připravily holky z marketingu facebokovou stránku, tisíc a jeden text pro různé kampaně, banery a googlovské reklamy, a v neposlední řadě tunu vizuálu. 

Dalším důležitým úkolem bylo vylaďování balení, které se výrazně měnilo ještě rok po otevření obchodu - úplně jsme opustily papírové krabičky a přešly na pytlíčky. 

Většina z doposud zmíněných nejsou přímí rodiní příslušníci, ale po dlouholeté spolupráci se jako rodina cítíme. To všechno jsou Holky z Viktorky. 

Pro běžný provoz Viktorky je potřeba každodenní odesílání objednávek, výběr, obejdnání a zkoušení nového zboží, správa obsahu a často i formy webu, správa sociálních médiií, dneska především Instagramu, nastavení reklamy, účetnictví a veškerá ta úřední agenda včetně nevyzvednutých balíků, vratek a reklamací. To všechno dělají Holky z Viktorky. 

Projekt Viktorky v Praze byl letos v létě vyčleněn z portfolia společnosti ABUDE. Je provozován svojí zakladatelkou, paní Aničkou, za pomoci Saši, která se stará o technickou stránku a vizuály. Další Holkou z Viktorky je fotografka Radka. Holky z Viktorky jsou modelky a influencerky, které ukazují svoje zadečky ve Viktorčiných kalhotkách. Spojuje nás, že milujeme kalhotky Victoria's Secret a PINK a svoji práci děláme na 100% a s láskou.

Za všechny Holky z Viktorky

Anička

Anička a David @viktorkavpraze


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!