Košík 0

Balení

aneb kalhotky balíme s láskou!

Balení kalhotek považujeme od samého začátku za jeden z pilířů naší práce a dnešního úspěchu Viktorky. Prostě a jednoduše na obalu velmi záleží. 

Kalhotky nám chodí přímo od výrobce z USA v krabicích a plastových pytlích, každé jedny kalhotky jsou balené do vlastního plastového pytlíčku s popisem a kódem. Recyklujeme tak týdně plný pytel plastových pytlíčků od kalhotek. 

Původně jsme kalhotky balily do krabiček z papíru. Vypadalo to fakt super, ale náklady na balení a proces byly úmorné. Skladovat desítky složených a stovky rozložených krabiček a krabic bylo velmi nepraktické. Všechny pamatujeme na skládání těch krabiček. Posílání Českou poštou bylo zbytečně drahé, protože i jedny kalhotky byly balík za 120 - 160 korun. 

Pak jsme přešly na pytlíčky a proces balení se urychlil a zlevnil. Takové pytlíčky se hravě vejdou do formátu dopisu a navíc se po cestě nikdy neobouchají. Pytlíčky používáme dodnes. Kupujeme je od spolehlivého českého dodavatele. Některé modely používáme roky, stále zkoušíme novinky a vychytávky. Máme rády tematické pytlíčky na Vánoce nebo Valentýna. Čas od času se ptáte po taštičkách s logy Victoria's Secret nebo PINK. Bohužel tyto taštičky výrobce neposílá. Možná právě proto jsme řešily vlastní balení.  

Perfektní balení Vás baví. Perfektní balení dodává luxusním kouskům od VS a PINK náležité uvedení. Starší příspěvky Novější příspěvky