5 let online!

5 let online!

Viktorka je 5 let online, 5 let s Vámi ve Vašich šatnících. Tak tady pro Vás mám trošku vzpomínání.   Anička

Viktorka se zrodila z mojí touhy kupovat super prádlo od Victoria's Secret lokálně a snadno. Celá fáze příprav od prvního nápadu k otevření trvala přes půl roku. Spoustu času zabrala příprava samotného obchodu: texty, dokumenty, nečekaně se komplikovalo i focení s modelkami. Jak můžete vidět na dosud nezveřejněných fotkách v tomto blogu, šlo to opravdu ztuha. Fotky jsou nepoužitelné, i přes veškerou snahu všech zúčastněných. 

 Anička pro Viktorku v Praze, 2016

Po samotném otevření jsme čekali na první objednávku jako na zázrak. Nepamatuju si přesný termín otevření obchodu, protože přípravy se plynule přelily v otevření, po kterém následovala další salva obdobné práce. Ale pamatuju si přesně jméno první klientky, která nás dodnes sleduje přes Instagram. 

Vzpomínám s láskou a s úsměvem na rituální balení té první objednávky, které trvalo snad půl hodiny. Kolik materiálu se u toho zničilo.. A to už jsme měli vzor a plán, jak objednávky balit. Tehdy jsme ještě balili do krabiček. Dnes balíme za půl hodiny objednávek tak 10-12. 

Eliška a Klárka pro Viktorku v Praze, 2016

Za ty roky jsme vyřídili tisíce objednávek. Alespoň polovinu z nich jsem sama zabalila. Osobně jsem ozkoušela téměř každý model, který jsme kdy prodávali. V mém kalhotkovém šuplíku nenajdete kalhotky jiných značek než VS a PINK. 

Viktorčin obchod vypadá velmi podobně, jako při svém otevření. Minimalistický a přehledný, takový, jaký ho máte rádi. Nabídka se rozšířila a ustálila. Vím za ty roky, co Vás baví, i když někdy mě samotnou překvapíte, jaký model Vás zaujme nebo nechává chladné.. 

Nešlo by to bez Vaší přízně. Nešlo by to bez lásky ke kalhotkám od Victoria's Secret a bez přesvědčení, že je to to nejlepší prádlo pod sluncem. 

Děkuju Vám. Za všechny, kteří se jakkoliv podílejí na chodu a rozkvětu Viktorky a děkuju právě jim. 

Tak zase za rok! Anička


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!