Tanga nebo ne?

Tanga nebo ne?

Lidé se stejně jako v mnohých jiných otázkách i v otázce, jestli tanga ano nebo ne, rozdělují na dva nesmiřitelné tábory. Jedni tvrdí, že takzvaný provázek zarytý mezi půlky nikdy nemůže fungovat, druzí zase vzpílají přebytečné látce a zářezům napříč hýžďovým svalem. My si myslíme, že každý střih kalhotek má své opodstatnění a praktický účel.

Ano pro tanga!

1. Tanga Vás v létě ochrání před nepříjemným pocením a následnými, daleko nepříjemnějšími problémy. Hygiena a zdraví je samozřejmě na prvním místě, tanga v tomto směru způsobila revoluci. 

2. Tanga neničí siluetu zadečku. Tanga se prostě neprozradí tak snadno jako jiné střihy - méně materiálu je méně vidět. A obrys kalhotek pod oblečením je přitažlivý jen vyjímečně. 

3. Tanga jsou sexy. Kluci je milujou. Je to tak. 

 

Ano brazilkám, bikinám, holčičím boxerkám a všem těm dalším střihům, které kluci až na světlé vyjímky (jak v řadách kalhotek, tak v řadách chlapců) označují jako bombarďáky!

1. Pohodlí, pohodlí, pohodlí! Je snad na světě někdo, kdo rád spí v tangách? 

2. Kalhotky s větším množstvím materiálu umí být sofistikovaněji přitažlivé. Přinášejí do hry více možností, více prostoru pro představivost. Představovat si totiž můžete jenom to, co hned nevidíte.

3. Tvarování zadečku a zakrývání nedokonalostí. Dobře střižené a správně zvolené kalhotky typu cheeky nebo bikiny umí s tvarem zadečku hotové zázraky. Nemluvě o větší ploše pro ozdobné prvky, které mohou zároveň fungovat jako lákadlo na odvedení pozornosti nebo schovka pro nedokonalosti. 

A co VY? Máte v šuplíku různé střihy kalhotek? A jaký střih máte nejraději? 

 


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!