Zajímavosti z Viktorky

Zajímavosti z Viktorky

 1. Victoria's Secret vyrábí ty stejné kalhotky pořád dokola. 

Ne, není to tak originální, jak to znáte z přehlídkových mol a časopisů. Victoria's Secret samozřejmě představuje každý rok minimálně 10 nových modelů, ale většina nabídky sestává z kalhotek prověřených střihů. Proměňují se barvy a někdy i materiály včetně složení, což má co dočinění s dostupností, vývojem technologií a až ve třetí řadě trendem. 

2. Asi každý desátý model neprojde testováním a do nabídky ho neuvedeme. 

Jak testujeme a co jsou naše požadavky? Nejdůležitější je pohodlí při nošení a hned v další řadě kvalita - jak kalhotky snáší běžné nošení a mechanické praní. Stojí za zmínku, že VS většinou vyřadí z nabídky ty stejné modely, které my vůbec neuvedeme. 

 

3. Testujeme také sušením v sušičce, a to všechny kalhotky bez výjimky. Všechny prodávané modely vydrží mechanické praní i sušení. Pokud u modelu uvádíme, že je vhodné jej prát v ruce, je to instrukce od výrobce. 

Neboť Anička si zakládá na kvalitě všech nabízených modelů, všechny zkouší a pokouší také několika cykly mechanického sušení. Sušička je praktická a zároveň zajišťuje tu nejlepší hygienu.

Modely s kamínky však opakované sušení i praní poškozuje. Oprati tomu krajky umí VS znamenitě. Krajkové kalhotky od Victoria's Secret můžete prát i sušit mechanicky dlouhé roky a prádlo bude stále vypadat skvěle. 

4. Existuje model, který se přestal vyrábět, a my si myslíme, že byl jedním z nejlepších všech dob. 

Jedná se o sportovní tanga od PINK, se kterými jsme začínali v létě 2016 a Victoria's Secret je nabízela asi do poloviny roku 2019, kdy z nabídky prostě zmizely. Celé kalhotky byly ušité z jednoho materiálu, se zdvojenou pasovou gumou střiženou do Véčka. Seděly skvěle na všechny velikosti a střih hezky prodlužoval nožky. 

 

Tak tento model oplakáváme. Je jedinečný a stále doufáme, že se jednou vrátí.. :)


5. Spolupráce s "Instagramerkami" je peklo i potěšení. Průměrně 1 ze 3 slečen, které pošleme kalhotky, nenaplní naši dohodu.

Řeknete si asi, že něco děláme špatně. No, možná děláme. Neděláme složité smlouvy a nemáme dvě A4 podmínek a požadavků. Chceme na pohodu potěšit slečny, které radost šíří dál a dovolí nám sdílet své fotky v prádle.

Je třeba nacházet stále nové a nové tváře, dlouhodobé spolupráce přináší jiné výsledky než oslovení úplně nového publika. Je zapotřebí dělat oboje. A u těch "nových tváří" prostě nikdy není jisté, jakou práci odvedou. Pošleme kalhotky a čekáme, co se stane. 

Některé slečny se prostě poté, co dostanou kalhotky, nehlásí. Už nikdy se neozvou. Ano, máme jejich kontakty, jména a čísla ale k čemu vlastně? Uvyhrožujeme je k dobré reklamě? Nikdy nevíte dopředu, co přesně kupujete. 

ALE díky spolupracím jsme se seznámili se spoustou zajímavých a výjimečných slečen a paní, se kterými nás to baví dlouhodobě. Snad i je!

 

 Tak to jsou naše milé spolupracovnice, propagátorky kalhotek z Viktorky. 


Chceš být Holka z Viktorky?
Pošli nám svůj Instáč!

Stále hledáme slečny, dívky a dámy, které se chtějí fotit v kalhotkách od Viktorky. Pošli nám mail s odkazem na Tvoje sítě a napiš něco o sobě. Těšíme se!

Další články na blogu

Nový web, stará dobrá Viktorka
Je nám velikou ctí Vám představit nový web, na kterém pracujeme několik měsíců. Líbí se Vám? A změnilo se něco zásadního? To se dočtete v článku.
Copyright
Nacházíme naše texty na webech konkurence. 1 ku 1 zkopírované v úvodnících, blozích i produktových popisech. A co s tím děláme? No vlastně nelze dělat nic..
Bezešvé kalhotky
Máte bezešvé kalhotky ve svém šatníku nebo o jejich koupi teprve přemýšlíte? My, Holky z Viktorky, je milujeme, a stejně tak naše zákaznice!