Jak se zrodila Viktorka

Viktorka vznikla z osobní touhy zakladatelky Aničky kupovat a nosit kalhotky Victoria's Secret. Hledala lokální obchod, kde by mohla kousky těchto značek objednávat, ale nebyla nikdy tak úplně spokojená.

Zjistila, že v jejím okolí se spousta slečen i dam cítí stejně, že jim chybí jedna z pro ženu nejdůležitějších věcí vůbec - zdroj perfektního spodního prádla. A tak se rozhodla založit Viktorku. 

Viktorka začala vznikat v létě 2016 a uběhlo několik měsíců před tím, než byla představena Vám, zákaznicím a zákazníkům. Při zrodu Viktorky bylo nutné překonat nesnáze se zaoceánským doručováním i nepřízeň počasí při focení venku. Pro Aničku bylo nejdůležitější, aby Viktorka byla perfektní, aby nákup i samotná návštěva obchodu byly pro každého z Vás příjemným zážitkem. 

Spolu s týmem ozkoušely každý nabízený model a nafotily s modelkami vlastní fotky plavek. Dlouho testovaly obchod, vybíraly nejhezčí dárkové krabičky a téměř na konci porcesu vzniklo minimalistické logo. 

Misí Viktorky je odít ženy do pohodlného, perfektně padnoucího prádla, které si zamilují a stane se součástí jejich osobnosti. 

edit 01. 09. 2020

Po 4 letech fungování v rámci portfolia pražské společnosti ABUDE, s.r.o. se Viktorka vydává na sólo dráhu pod vedením své zakladatelky Aničky. 

 

 

 

"Nosím prádlo Victoria's Secret už víc než 15 let, jsem přesvědčena, že značka vyrábí perfektní kousky - praktické, pohodlné a sexy. Dlouho jsem hledala lokální eshop, kde bych sama nakupovala. Byla jsem nešťastná z nesnadného použití stránek a nedostatku velikostí, nespokojená s nabídkou a přemrštěnou cenou těch mála, které tu máme. A tak vznikla Viktorka." _ Anička, zakladatelka

Nejlepší kalhotky na světě.

Kalhotky Victoria's Secret a PINK, originál rovnou od výrobce z USA.